Bepanthen

Sebavedomo životom
 


Bepanthen

Sebavedomo životom

Bepanthen je tu na to, aby obnovil dôveru ľudí v ich
pokožku a prinavrátil im sebavedomie.

Naša koža definuje náš súkromný priestor. Prirodzene, ale nespochybniteľne vymedzuje hranice, kde ešte vnímame seba a kde už druhých. A možno práve preto sa naša pokožka spája s viacerými emocionálnymi charakteristikami, ktoré začínajú predponou „seba“: sebavedomie, sebadôvera, sebaistota... Ak nie je v poriadku pokožka, nebývajú v poriadku ani tieto veľmi dôležité „sebahodnoty“.

Stav našej pokožky má vplyv na to, ako sa cítime, akú emóciu práve zažívame. Ak máme s pokožkou nejaký problém, namiesto spojenia s okolím sa od neho môžeme cítiť odtrhnutí. Preto je rovnako dôležité riešiť emocionálne pocity súvisiace s problémami s pokožkou, ako je dôležité starať sa aj o jej fyzické aspekty.

Pozrite si skutočné príbehy zo života

„…Na rodičovskú rolu sa nemôžete vopred pripraviť, kým ju nezažijete na vlastnej koži...“

„…Keď som sa dívala na tie začervenané škvrny na mojom tele, cítila na koži dráždivý pach bazénovej vody, myslela som, že sa s tým nikdy nevyrovnám..…“

Čo hovoria spotrebitelia o produktoch Bepanthen

Testovanie sa uskutočnilo na portáli www.mamaaja.sk v 06-07/2021

Bepanthen Baby


Bepanthen Baby

"Bepanthen Baby nám vyhovuje po všetkých stránkach. Ľahko a rýchlo sa nanáša, regenerácia sa dostaví rýchlo a v neposlednom rade má praktické balenie. Baby poznám a používam už roky, a preto keď sa nám narodilo dieťa, bola to naša jasná voľba. Medzi jeho pozitíva patrí aj všestranné využitie - je výborný aj na suchú pokožku."

Zuzana M.

Viac recenzií

 

Bepanthen Baby


Bepanthen Baby

"Masť Bepanthen Baby používam u dcérky dlhodobo. Predtým sme ju používali aj pri staršom synovi. Vždy sme boli spokojní. Masť sa ľahko rozotiera, má príjemnú konzistenciu a vôňu. Praktické balenie a otváranie je len ďalšou výhodou. Dcérka sa vždy smiala, keď som masť zatvárala, lebo spravila jemné ťuk a s radosťou si balenie podržala v ruke a zvedavo si ho obzerala, kým som ju prebalila. Pre našu rodinu je to veľký pomocník, či už na cestách, alebo v domácnosti. Zostávame tejto masti aj naďalej verní. :-)"

Sabina B.

Viac recenzií

 

Bepanthen Baby


Bepanthen Baby

"S Bepanthen Baby som spokojná, nemám mastičke čo vytknúť. Má super krémovú konzistenciu vďaka čomu sa super nanáša a nezanecháva žiadne biele fľaky. Po natretí dlho vydrží a keď je malý len pocikaný tak ho niekedy nemusím ani znova natierať lebo zadoček má stále mastný. Je dobré, že má viac využití ako len na zadoček."

Michaela J.

Viac recenzií